Minden fantasztikus volt. Mindenki udvarias, segítőkész, az ellátás bőséges és finom. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönünk szépen mindent. Hamarosan újra megyünk.
Barátokkal5.0 / 5-D. Attila Zoltán2026.01.05.
Szuper volt minden
Családdal 5.0 / 5-T. Edina2026.01.01.
Teljesen megvoltunk elégedve mindennel.
Kettesben4.9 / 5- Katalin2025.12.22.
Szuper hotel
Kettesben4.9 / 5-S. Judit2025.10.25.
Barátságos személyzet, kedves kiszolgálás. Az apartmanban tisztaság volt. A reggeli és vacsora ízletes, bőséges választékkal. Remekül éreztük magunkat.
Családdal 5.0 / 5-Józsefné Baráth2025.08.25.
Éjszaka nagyon sötétség volt,
Nem szeretem. Kinn udvarán lámpa kellenie. Hangulat is.
Minden fantasztikus volt. Mindenki udvarias, segítőkész, az ellátás bőséges és finom. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönünk szépen mindent. Hamarosan újra megyünk.
Szuper volt minden
Szuper hotel
Barátságos személyzet, kedves kiszolgálás. Az apartmanban tisztaság volt. A reggeli és vacsora ízletes, bőséges választékkal. Remekül éreztük magunkat.
Éjszaka nagyon sötétség volt,