Minden fantasztikus volt. Mindenki udvarias, segítőkész, az ellátás bőséges és finom. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönünk szépen mindent. Hamarosan újra megyünk.
A hotel válasza
Nagyon köszönjük kedves szavait és megtisztelő visszajelzését!
Örömmel olvastuk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, kollégáink hozzáállásával, valamint az ellátással is. Külön köszönjük, hogy ajánlanak bennünket másoknak is – ez számunkra a legnagyobb elismerés.
Nagy szeretettel várjuk vissza Önöket hamarosan!
Barátokkal5.0 / 5-D. Attila Zoltán2026.01.05.
Szuper volt minden
A hotel válasza
Nagyon köszönjük visszajelzését.Várjuk Önöket vissza szeretettel.
Családdal 5.0 / 5-T. Edina2026.01.01.
Teljesen megvoltunk elégedve mindennel.
A hotel válasza
Nagyon köszönjük visszajelzését, örömmel halljuk, hogy mindennel elégedettek voltak! Várjuk Önöket vissza szeretettel.
Kettesben4.9 / 5- Katalin2025.12.22.
Szuper hotel
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen pozitív visszajelzését! Nagy öröm számunkra, hogy elégedett volt a szállodánkkal és a szolgáltatásainkkal. Reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk!
Kettesben4.9 / 5-S. Judit2025.10.25.
Barátságos személyzet, kedves kiszolgálás. Az apartmanban tisztaság volt. A reggeli és vacsora ízletes, bőséges választékkal. Remekül éreztük magunkat.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a kedves visszajelzést.
Örülünk, hogy jól érezték magukat, és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Családdal 5.0 / 5-Józsefné Baráth2025.08.25.
Éjszaka nagyon sötétség volt,
Nem szeretem. Kinn udvarán lámpa kellenie. Hangulat is.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a kedves visszajelzést.
Örülünk, hogy jól érezték magukat, és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Vendégeink mondták
Minden fantasztikus volt. Mindenki udvarias, segítőkész, az ellátás bőséges és finom. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönünk szépen mindent. Hamarosan újra megyünk.
Szuper volt minden
Szuper hotel
Barátságos személyzet, kedves kiszolgálás. Az apartmanban tisztaság volt. A reggeli és vacsora ízletes, bőséges választékkal. Remekül éreztük magunkat.
Éjszaka nagyon sötétség volt,